Detail aktuality

Na jedné lodi se společností UNIQA, titulárním partnerem 108. UNIQA Primátorek

Na jedné lodi se společností UNIQA, titulárním partnerem 108. UNIQA Primátorek
9. 8. 2021

Společnost UNIQA, titulární partner 108. UNIQA Primátorek, není jen pojišťovna. Jde o všestrannou finanční skupinu s širokým portfoliem nástrojů – kromě nejrůznějších typů životního či majetkového pojištění nabízí řešení pro penzi, investiční fondy, stavební spoření a další finanční služby.

I přes více než stoletou tradici přinese každý ročník něco nového. Jednou z novinek je právě letošní titulární partner  finanční skupina UNIQA. Další změnou, díky které se tradiční závody na Vltavě stanou ještě napínavějšími, představuje nové pravidlo, podle kterého poprvé plánovaně nepojedou na jedné lodi posádky resortních center. Členové těchto sportovních center budou moct závodit na skifu nebo za oddíly, ze kterých přestoupili nejčastěji do Dukly či Slavie. Takže boj o medaile potrvá až do samotného konce.

Sám na to mám dvojí pohled: konkrétně loď Dukly na Primátorky za mě patří a je škoda, že na nich nebude startovat. Chápu ale i hlasy, že lidé chtějí vidět i jiné vítěze, soudí o nových pravidlech skifař Ondřej Synek, který se stal tváří titulárního partnera UNIQA Primátorek.

Společně s titulárním partnerem UNIQA a fanoušky veslování se sejdeme na náplavce Rašínova nábřeží o víkendu 18. a 19. září, abychom si užili unikátní závody 108. UNIQA Primátorek, jejichž tradice je jedna z nejbohatších napříč sportovními odvětvími.

Zpět na aktuality | Zpět na úvodní stránku