Detail aktuality

Aktivní životní styl je cestou ke zdraví. S příspěvky od Vojenské to jde snadněji

Aktivní životní styl je cestou ke zdraví. S příspěvky od Vojenské to jde snadněji
22. 8. 2021

Dbáte o své zdraví pravidelným pohybem, včasným očkováním nebo třeba péčí o chrup? Vojenská zdravotní pojišťovna vás v tom podpoří finančními příspěvky v osvědčených preventivních programech POHYB (různé druhy cvičení, sportů, regenerace, plavání), ZDRAVÍ (očkování, dentální hygiena, brýle pro děti aj.) a PREVENCE (včasný záchyt nádorů, odvykání kouření). 

Speciální pozornost věnujeme podpoře nastávajících maminek i novorozenců. Senioři pak mohou například čerpat příspěvek na kloubní výživu a dětem se zase přispívá na školu v přírodě či sportovní tábor. Zkrátka pro každého něco. Klient si během roku jednoduše vybere až tři příspěvky z pestré nabídky a VoZP je proplatí.  

A to není všechno. Každý pojištěnec může být členem BeneFit Klubu a se svojí členskou kartou kdykoli a bez omezení čerpat slevy třeba na nákupy doplňků stravy, v obchodech se sportovními potřebami, zdravotní obuv či matrace, nebo dokonce na operace očí. Pro aktivní rodiny je zase k dispozici za výhodnou cenu ActivePass pro volné vstupy na sportovní i volnočasové aktivity.

Podrobné informace jsou na www.vozp.cz. Tam také zájemci o pojištění u „Vojenské“ najdou přihlášku.

 

Zpět na aktuality | Zpět na úvodní stránku