Detail aktuality

Voděodolné hodinky Seiko opět partnerem pražských Primátorek

Voděodolné hodinky Seiko opět partnerem pražských Primátorek
25. 8. 2021

Značka Seiko se i pro tento rok stala hrdým partnerem veslařských závodů. Není to však jediné partnerství, které tato japonská značka kvalitních hodinek, hodin a stopek uzavřela.

Organizace pod názvem Professional Association of Diving Instructors (PADI) sdružuje profesionální instruktory potápění a zaměřuje se na certifikace a školení instruktorů. Aktuálně tato organizace proškolila více než 136 000 instruktorů potápění, kteří dosud vydali více než 25 milionů potápěčských certifikátů. Od vzniku tohoto partnerství v roce 2016 společnost Seiko vytváří speciální potápěčské hodinky Seiko Prospex PADI s logem PADI na číselníku.

Zajímavostí je, že při jejich návrhu a vývoji spolupracovala přímo s profesionálními potápěči. Modely byly do letošního roku tvořené primárně červenomodrou kombinací barev (na základě barevnosti loga PADI). Od letošního roku Seiko Watch corp. s hrdostí oznamujeme nové partnerství – program Marine Debris Foundation pod organizací PADI® a PADI AWARE, který má za úkol zbavit oceán nečistot a odpadu. Společnost Seiko daruje část výtěžku ze všech modelů kolekce Seiko Prospex Save the Ocean, aby podpořila tým potápěčů, kteří monitorují a odstraňují vraky a nečistoty v mořích a oceánech.

Srdcem PADI AWARE Foundation ™ Marine Debris programu je největší světová iniciativa veřejnosti úklidu pod vodou známá pod názvem „Dive Against Debris®“. Více než 70 000 potápěčů vybudovali nejkomplexnější podvodní evidenci a statistiku stavu trosek na mořském dnu, které aktivně sdílí s vládou a ostatními organizacemi s cílem prosazovat změny v zákonech a usilovat o informování veřejnosti ohledně dlouhodobých řešeních ohledně nakládání s odpady. Seiko – pro zdravější a čistější planetu.

Zpět na aktuality | Zpět na úvodní stránku