Detail aktuality

Hrdým partnerem Primátorek je už po jedenácté Pilsner Urquell

Hrdým partnerem Primátorek je už po jedenácté Pilsner Urquell
30. 8. 2021

UNIQA Primátorky jsou jedním z nejstarších sportovních závodů u nás. Za 108 let zvládli pořadatelé vybudovat závod se silnou tradicí a bohatou historií. Hrdým partnerem této prestižní sportovní události pod pražským Vyšehradem je už po jedenácté Pilsner Urquell, který tak podporuje české sportovce, jejich vášeň i vytrvalost jít si za svým vytyčeným cílem. Stejně jako plzeňští sládci, kteří už 179 let s vášní vaří plzeňské pivo.

Pilsner Urquell je prémiovou pivní značkou, která na českém trhu působí bez jednoho roku sto osmdesát let. Naše receptura se nemění a k tradici tak chováme patřičnou úctu. Velmi si ceníme nadšení a vytrvalosti pořadatelů, kteří dokázali za sto osm let vybudovat jeden z nejprestižnějších a nejvýznamnějších veslařských závodů u nás. Závodníkům přejeme dobrou formu, divákům chutnou hladinku i tu nejlepší sportovní podívanou a pořadatelům mnoho dalších vydařených ročníků,“ říká Kateřina Hašková, brand manažerka Pilsner Urquell.

I vy si můžete užívat závody u klidné hladiny řeky Vltavy u Rašínova nábřeží se svou dokonalou hladinkou Pilsner Urquell. Zastavte se u našeho výčepu, kde se o Vás postarají ti nejlepší výčepní.

Zpět na aktuality | Zpět na úvodní stránku