Detail aktuality

Oficiální program - OTEVŘÍT

Aktivní životní styl je cestou ke zdraví. S příspěvky od Vojenské to jde snadněji

Aktivní životní styl je cestou ke zdraví. S příspěvky od Vojenské to jde snadněji
12. 5. 2022

Dbáte o své zdraví aktivním pohybem, včasným očkováním nebo třeba pravidelnou dentální hygienou? Vojenská zdravotní pojišťovna vás v tom podpoří finančními příspěvky v osvědčených preventivních programech POHYB (různé druhy cvičení, sportů, regenerace, plavání), ZDRAVÍ (očkování, dentální hygiena, vitamíny, brýle pro děti aj.), PREVENCE (preventivní vyšetření, odvykání kouření). 

Speciální pozornost věnujeme podpoře nastávajících maminek a rodičů novorozenců. Senioři pak mohou například čerpat příspěvek na kloubní výživu a dětem se zase přispívá na školu v přírodě či sportovní tábor. Zkrátka pro každého něco. Klient si během roku jednoduše vybere až tři příspěvky z pestré nabídky a VoZP je proplatí.  

A to není všechno. Každý pojištěnec může být členem BeneFit Klubu a se svojí členskou kartou kdykoli a bez omezení čerpat slevy třeba na nákupy doplňků stravy, v obchodech se sportovními potřebami, zdravotní obuv či matrace, nebo dokonce na laserové operace očí. Pro ty, kdo si chtějí odpočinout, jsou k dispozici slevy na wellness a lázeňské pobyty a úplnou novinkou je 20procentní sleva na produkty k péči o miminko.

Podrobné informace jsou na www.vozp.cz. Tam také zájemci o pojištění u „Vojenské“ najdou přihlášku.

Zpět na aktuality | Zpět na úvodní stránku