Detail aktuality

Oficiální program - OTEVŘÍT

Primátorky a ČT sport. Kombinace, která se neomrzí!

Primátorky a ČT sport. Kombinace, která se neomrzí!
13. 5. 2022

Česká televize letos oslavila již 67. výročí prvního přímého sportovního přenosu. Od té doby přináší sportovní zážitky a emoce divákům v přímých přenosech pravidelně a svou pozornost zaměřuje nejen na nejprestižnější zahraniční, ale i tuzemské sportovní akce. Výsadní postavení si drží rovněž Primátorky, sportovně-společenská událost s letitou tradicí a dlouho historií, jež platí za ozdobu veslařské sezóny. Není divu, že mají ve vysílání České televize své pevné místo.

I letos se tak naskytne návštěvníkům Prahy na Náplavce výjev, který nebude možné přehlédnout. Veslaři a přenosový vůz ČT sport. Spojení, které k sobě, spolu s komentátorem Pavlem Čapkem, již neodmyslitelně patří. „Primátorky komentuji mnoho let. Komentátorské stanoviště máme přímo na Náplavce, což je na výhoda, protože jsme v bezprostředním kontaktu se závody, ale občasné ostré slunce nám komplikuje komentování z monitoru. Z celé dvoukilometrové trati naživo vidíme jen posledních dvě stě metrů,“ popisuje specifika přímého přenosu Pavel Čapek.

Z  veslařského klání nabídne ČT sport i souhrnné zpravodajství. Ještě před hlavními závody se bude věnovat také souboji vysokoškolských týmů. Kromě ČT sport bude možné Primátorky sledovat i online, na ČT sport Plus.

Zpět na aktuality | Zpět na úvodní stránku