Detail aktuality

Oficiální program - OTEVŘÍT

CGI slaví páté výročí spolupráce na 109. ČEZ Primátorkách jako technologický partner

CGI slaví páté výročí spolupráce na 109. ČEZ Primátorkách jako technologický partner
25. 5. 2022

Společnost CGI ve spolupráci s veslaři vyvinula mobilní aplikaci, která pomáhá závodníkům a nabízí ještě lepší zážitek pro účastníky i diváky. Aplikace je dostupná široké veřejnosti a poskytuje především přesný výsledkový servis, který může sledovat každý uživatel. K dnešnímu dni si ji stáhlo téměř 10 tisíc lidí.

Každý rok je možné z Pražské náplavky či v přímém přenosu České televize sledovat veslování českých olympioniků, univerzitních týmů i zahraničních posádek. Aplikace v rámci informačního servisu umožňuje např. nastavit notifikace s časy startujících týmů. Diváci i účinkující na Primátorkách mají v aplikaci možnost sázet na vítězný tým, nejlepší tipující na konci vyhrávají věcné ceny. Další zajímavou funkcí je hra Závod s Primátorkami, ve které se hráči veslováním na virtuální veslici vyhýbají překážkám na Vltavě.

Poslední inovací aplikace bylo měření tepové frekvence pomocí chytrých hodinek, které obdržely vytipované posádky. Tepová frekvence sportovců se vysílala v televizním přenosu po celou dobu závodu a umožňovala tak divákům prožívat závod téměř z první ruky.

Pro tým společnosti CGI představuje celá pětiletá spolupráce výjimečnou výzvu. Projekty CGI, realizované obvykle pro velké korporace a státní firmy po celém světě, často trvají dlouhé měsíce i roky. Jsou složitě organizované a měřené a vyžadují zapojení rozsáhlých expertních týmů. Do agilní spolupráce s agenturou Raul na Pražských primátorkách naopak přináší CGI experti bezprostřednost, rychlé reakce a smysl pro okamžité hledání řešení v případě závady v rámci online přenosů. Práce na podobných projektech nás baví. Těšíme se tedy na další budoucí spolupráci s agenturou Raul, ať už na dalším ročníku Primátorek, nebo na akci Jizerská padesátka, tradičním závodu v běhu na lyžích.

 

 

CGI je přední světová IT konzultační společnost, založená v Kanadě. Již 46 let svým klientům poskytujeme prvotřídní služby napříč řadou sektorů.

CGI CS&EE (Czech, Slovakia & Eastern Europe) se zabývá především systémovými integracemi pro oblast telekomunikací, energetiky, finančních služeb, kosmických technologií a veřejné správy.

Kontakt pro média: Michal Útlý, 777 337 173, michal.utly@cgi.com

Zpět na aktuality | Zpět na úvodní stránku